Tööjalatsid

Esindame Eestis suurima valikuga Itaalia teenindus-ja ohutusjalatsite tootjat SafeWay. 

Projektimüük ja individuaalmüük kontor/laos kohapeal.

SafeWay The Right Way toodab spetsiaalseid turva- ja tööjalatseid tootmis- ja logistika ettevõtetele, tööstustele, meditsiini, kaubandusele, toitlustusasutustele.

00EN21900L707X730_S1P_Lipari_BlackS985WL_rb2021qrU331

SafeWay on ohutusjalatsite tootmisliider aastast 1998. Alustati lihtsa kuid innovatiivse intuitsiooniga: toota “valget” tööjalatsit, mida saab pesta pesumasinas nii nagu kõiki muid tüüpi riideid vastavalt Euroopa standarditele. SafeWay oli esimene ettevõte, kes hakkas kasutama sünteetilisi materjale jalatsite tootmisel, mille pealispind on hügieeniline, hingav ja mugav. Jalatsite sisepind on vooderdatud antibakteriaalse kangaga ning varvaste osas on teras-või komposiit tugevdus.

SafeWay valikus on tugevdatud ninaosaga tööjalatsid, pestavad meditsiinijalatsid, klassikalised teenindusjalatsid, ESD jalatsid, nahast teenindusjalatsid, saapad ja kummijalatsid. Kõik SafeWay jalatsid on sertifitseeritud ja vastavad ISO töö- ja turvajalatsi standardile.

Tööjalatsite kataloog kodulehel www.siili.it

Meie kogemustele tuginev meeskond leiab Teie ettevõttele professionaalse sobiliku valiku!

Sertifikaadid ja Patendid

EN 345/EN ISO 20345 2004 + A1 2007 Turvajalats

EN 345/EN ISO 20347 2004 + A1 2007 Tööjalats

 

 

 

Lisa kommentaar

mudel,rihmik,sandaalid,reguleeritavad,nahkpealne,nahkjalats,võlvid,disain,igapäevajalatsid,tugitallad,sisetallad,naistejalatsid,Hallux Valgus,logo,рабочая обувъ,ортопедическая обувъ,tervisejalatsid,tööjalatsid,jalatsid,healthy shoes